Autoryzowane salony Seat – sposób na dobre zakupy z gwarancją solidności

Autoryzowane salony Seat – sposób na dobre zakupy z gwarancją solidności

Magazyn motoryzacyjny „Auto Świat” od szesnastu lat jest organizatorem największego na rynku polskim badania, które sprawdza działanie salonów dealerskich. Test ten cieszy się wielkim zainteresowaniem koncernów motoryzacyjnych i importerów aut, autoryzowanych dealerów oraz czytelników poczytnego pisma, dla których stał się on czynnikiem opiniotwórczym.

W teście biorą udział autoryzowane salony wszystkich marek samochodów dostępnych w Polsce. W maju i czerwcu 2019r. do polskich salonów samochodowych trafili anonimowi klienci – testerzy i przeprowadzili szczegółowe badania. Ocenie wydawanej przez tajemniczych klientów, którzy pojawiają się w salonach z zamiarem zakupu auta podlegają trzy główne kategorie:

 • organizacja salonu,
 • obsługa klienta,
 • jazda testowa.

W tegorocznym badaniu wzięło udział 359 autoryzowanych dealerów reprezentujących 22 marki samochodowe. Czarnym koniem zawodów w kategorii marek popularnych okazała się marka Seat. Autoryzowane salony Seata zdobyły laur zwycięstwa Wielkiego Testu Salonów 2019 ze 100% wynikiem.

Autoryzowani dealerzy Seata są do Twojej dyspozycji przez cały rok.

Jeśli masz zamiar kupić dobre auto i być obsłużonym zgodnie ze światowymi standardami sprzedażowymi, jeśli chcesz być otoczony opieką posprzedażową na najwyższym poziomie – zapraszamy do najbliższego salonu marki Seat. Pełna lista dostępnych w Polsce autoryzowanych salonów dealerskich publikowana jest na stronie internetowej.

Intuicyjnie zaprojektowana strona internetowa

Za pośrednictwem strony internetowej https://www.seat.pl/ łatwo wstępnie poznać wymarzone auto i spokojnie rozważyć jego zakup. Dzięki stronie możesz:

 • Umówić się na spotkanie z dealerem w wybranym autoryzowanym salonie oraz uzgodnić termin jazdy próbnej.
 • Zapoznać się dokładnie ze wszystkimi dostępnymi na rynku modelami Seata oraz wariantami, podlegającymi spersonalizowanej konfiguracji.
 • Dowiedzieć się wszystkiego na temat samochodów dostępnych „od ręki” w autoryzowanych salonach Seata w całej Polsce.
 • Sprawdzić wszystkie istniejące na daną chwilę promocje i okazje specjalne marki Seat.
 • Skonfigurować dobrany idealnie do Twoich oczekiwań, potrzeb i możliwości wariant modelu samochodu.
 • Dowiedzieć się wszystkiego o możliwościach finansowania zakupu nowego auta i jego formach proponowanych przez Seat (leasing, kredyt i konfigurator finansowy).
 • Możesz dowiedzieć się jak kupić w salonie auto używane lub jak pozostawić tu swoje stare auto w rozliczeniu za nowy model Seata.
 • Sprawdzić wszystkie dostępne pakiety gwarancyjne dostępnych modeli i program SEAT CARE.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę Seata, wybierz swój autoryzowany salon i umów się z dealerem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *