Nowe propozycje SEATA odpowiedzią na światowe dążenia proekologiczne

Nowe propozycje SEATA odpowiedzią na światowe dążenia proekologiczne

Seat Leon to najlepiej sprzedający się model marki. W lipcu 2019r. nowy Seat Leon osiągnął sprzedaż jednego miliona egzemplarzy od momentu premiery modelu w 2012r. Trzecia generacja Seata LEONA stała się filarem marki i jest jej najbardziej cenionym i rozpoznawalnym modelem sprzedawanym na wszystkich pięciu kontynentach świata. Niemcy, Hiszpania i Wielka Brytania to trzy rynki, na których odnotowano największą sprzedaż nowego Seata LEONA w jego trzeciej generacji.

Silniki TGI w propozycjach nowego Seata LEONA

Silniki TGI stały się odpowiedzią marki SEAT na światowe trendy proekologiczne. Pierwszego Seata LEONA z napędem hybrydowym zaprezentowano już w 2013 r. na wystawie IAA we Frankfurcie. Nowa generacja hybrydowych silników TGI montowanych przez markę Seat w samochodach Seat Leon a także Seat IBIZA i Seat ARONA to spalanie benzyny i sprężonego gazu ziemnego (CNG), które zapewniają oszczędności rzędu 30% w porównaniu z silnikami wyłącznie benzynowymi.

Co charakteryzuje silniki TGI montowane w Seacie LEONIE?

Seat Leon TGI 5D i ST to średnie zużycie paliwa 5,7 l/100 km oraz średnia emisja CO2:na poziomie 130 g/km. W Seacie LEONIE TGI montowany silnik ma moc 85 kW (110 KM) i zasięg do 1360 km przy wykorzystaniu kombinacji hybrydowej. Przy wykorzystywaniu dwóch rodzajów paliw silnika hybrydowego redukujemy emisję CO2 co ma bezpośredni wpływ na poprawę jakości powietrza i ochronę środowiska naturalnego. Jest to szczególnie ważny aspekt w zatłoczonych dzisiaj pojazdami mechanicznymi miastach, w których poziom zanieczyszczeń jest niezwykle wysoki. Obniżamy również znacznie koszty przejazdu Seatem LEONEM TGI, ponieważ cena napełnienia zbiornika CNG jest znacznie niższa niż w przypadku tankowania jakimkolwiek innym paliwem.

nowy Seat Leon

Nowa hybryda Seata Leona oraz model Seat el-Born pojawi się już w 2020r

2020r. ma być dla marki Seat rokiem nowego przełomu w propozycjach silników hybrydowych montowanych w samochodach oraz produkcji całkowicie nowych modeli.

W marcu 2019 r. na najważniejszych targach motoryzacyjnych świata – Motor Show w Genewie zaprezentowane zostały nowe modele, które marka Seat zamierza wprowadzić na rynek motoryzacyjny. Jedna z innowacyjnych propozycji to nowy Seat Leon PHEV, czyli samochód z nowym napędem hybrydowym, który ładowany będzie z gniazdka elektrycznego.
Od 2020r. rusza również sprzedaż nowego modelu – Seata El-Born, który jest pierwszym w 100% elektrycznym pojazdem marki.
Do końca 2021 roku marka Seat przewiduje wprowadzenie na rynek motoryzacyjny sześciu nowych propozycji aut, które podporządkowują się światowym trendom proekologicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *