Seat Alhambra idealne auto dla rozwojowej polskiej rodziny

Seat Alhambra idealne auto dla rozwojowej polskiej rodziny

Programy prorodzinne, które od jakiegoś czasu funkcjonują w naszym kraju, sprzyjają planowaniu większej rodziny. Coraz częściej spotyka się jej model z przynajmniej trójką niewielkich dzieci, które w samochodzie wymagają obecności dziecięcego fotelika. I tu rodzi się problem. Jak zabrać całą rodzinę na wspólne wakacje lub inny wyjazd naszym dotychczasowym samochodem?

Seat Alhambra – zapewni komfort i bezpieczeństwo w podróży

Popularność samochodów marki Seat w Polsce ciągle rośnie, a jednym z czynników tej popularności są na pewno prorodzinne i proekologiczne tendencje, które marka wspiera swoimi działaniami. Minivan Alhambra, to największy z modeli aut osobowych marki Seat. Jest to przestrzenne i komfortowe auto o zaawansowanym technologicznie wyposażeniu, wspomagającym znacząco bezpieczeństwo jazdy samochodem.

Przestrzeń, która Cię zachwyci

Rodzinny Seat Alhambra to wygodna przestrzeń dla siedmiu osób, którą w razie potrzeby można szybko przekształcić w sporą powierzchnię załadunkową. Przesuwane i otwierane elektrycznie drzwi ułatwiają dostęp do trzech rzędów podgrzewanych foteli wyposażonych w trzystrefową klimatyzację. Kierowca ma do swojej dyspozycji intuicyjnie zaprojektowany kokpit. W zasięgu jego wzroku pozostają wszelkie informacje, które potrzebne są w drodze, wspomagają kontakt ze światem i ułatwiają bezpieczne dotarcie do celu podróży. Nocną jazdę Seatem Alhambra ułatwiają jasne i inteligentne, pełne światła LED.

Elektroniczni asystenci jazdy w Seacie Alhambra

Do dyspozycji kierowcy pozostaje wielu elektronicznych asystentów jazdy, którzy precyzyjnie informują o warunkach panujących na drodze, ułatwiają parkowanie dzięki zamontowanym kamerom i czujnikom oraz pozwalają na wybór odpowiedniego do sytuacji, indywidualnego stylu jazdy. Samochód sprawnie monitoruje martwe pole i powiadamia o pojawieniu się niebezpieczeństwa. Asystent pasa ruchu czuwa nad jazdą po odpowiednim torze, a system rozpoznawania zmęczenia sugeruje, kiedy konieczna jest przerwa w podróży. Wszystko po to by cała rodzina czuła komfort jazdy i bezpieczeństwo w podróży.

Silniki Seata Alhambra – moc, ekologia i oszczędność w jednym

Serce Seata Alhambra to niezwykle nowoczesne, ekologiczne i zarazem oszczędne jednostki napędowe o dużej mocy pociągowej. Sprawia to, że jazda tym samochodem jest płynna i stabilna w każdych warunkach. Praca silnika wspomagana jest manualną lub automatyczną (DSG) skrzynią biegów i systemem automatycznego włączania i wyłączania silnika Start & Stop. Montowane w Seacie Alhambra silniki cechuje niska emisja CO2 do atmosfery, co jest szczególnie ważne w zatłoczonych dzisiaj miastach oraz w walce z zanieczyszczeniem naturalnego środowiska. Oszczędność spalania paliwa, którą cieszą się silniki Seata Alhambra to również dobry argument ekonomiczny dla zakupu tego niecodziennego minivana na potrzeby polskiej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *